Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altalt   altalt     alt

  

             

   
   

Naujienos

Stalo tenisininkų ištvermės išbandymas

Stalo tenisininkų ištvermės išbandymas Ventos regioniniame parke

2013 m gegužės 19 dieną Ventos sporto klubas „Lyga“ nariai, vadovaujami Vytauto Šiurkaus, pakvietė visus norinčius dalyvauti orientaciniame pėščiųjų ir dviratininkų žygyje „Po Ventos regioninį parką“. Sekmadienį, paskutinę savaitės dieną, po sunkių savaitgalio varžybų, nusprendėme savo jėgas išbandyti pėsčiųjų orientaciniame žygyje. Kiti dalyviai važiavo dviračiais. Pėsčiame žygyje dalyvavo 13 komandų iš visos Lietuvos, dviratininkai subūrė tik keturias komandos.
     Nuvažiavome su gera nuotaika, kupini jėgų. Startas ir finišas – Ventos gimnazija. Prisiregistravome, mūsų komandą sudarė 3 berniukai (Gintautas Adomaitis, Džiugas Montvilas ir Šarūnas Reivytis) ir 4 mergaitės (Kristina Nekrašaitė, Vita Ruginytė, Iridė Tamašauskaitė ir Aromeda Gerčiūtė). Startas - 10 valandą ryte. Turėjome įveikti 17 kilometrų. Susipažinome su žemėlapiu, atrodė nebus sunku įveikti ši atstumą. Bet klydome. Iš ties buvo sunku. Matėme, kad daugelis komandų Ventą ir jos miškus pažysta kaip savo namus. Gal tik taip atrodė. Startas buvo sunkus. Iš pradžių bėgome, kol pavargome. Suradome pirmąjį punktą – Užpelkių vilkšną, pasižymėjome savo lape. Pradėjome tyrinėti žemėlapį, tapo lengviau orientuotis. Ventiškiai, kurie atrodo jog pažysta šią vietą, pasiklydo, aišku ne visi. Stalo tenisininkai taip pat pasiklydo. Pasitarusi komanda nutarė, kad berniukai eis ieškoti likusių keturių vietų (Užpelkių pušies, pušų – sesių, paminklo partizanams, Avižlio atragio), o mergaitės ieškos kelio atgal į mokyklą. Kristina, Vita, Aromeda ir Iridė lengvai atrado kelią atgal į mokyklą, o Džiugas, Gintautas, Šarūnas dar kartą pasiklydo. Grįžome į vietą ir laukėme grįžtančių berniukų. Jie pasirodė po gero pusvalandžio. Maršruto atstumą įveikėme per 3.30 valandos. Kai visos komandos grįžo, sužinojome, kad likome septinti. Šiek tiek nusivylėme, bet džiaugėmės, kad finišą pasiekėme ne paskutiniai. Varžybų organizatorius pasakė, kad bendroje komandinėje įskaitoje užėmėme 2-ąją vietą, apdovanojo taure ir skaniu šakočiu.
     Dviratininkai, naudodamiesi žemėlapiu,turėjo nuvažiuoti 38 kilometrus. Mūsų stalo teniso klubo narys Gražvydas Gailius atstumą įveikė per 2.20 valandos.
       Namo grįžome netekę jėgų, pavargę, beveik nešnekėjome. Kaip daugiau atgauti jėgas karštą vasaros dieną? Ogi mes nusprendėme atsigaivinti, važiavome prie Akmenės užtvankos mėgautis vandeniu.
        Dėkojame Ventos sporto klubas „Lyga“ vadovui Vytautui Šiurkui ir treneriui Kęstučiui Barauskui už suteiktą mums šansą išbandyti savo jėgas bei sugebėjimus pirmą kartą vykusiame pėsčiųjų orientaciniame žygyje po Ventos regioninį parką. Tikimės, kad klubų „Mažoji raketė“  ir „Lyga“ užsimezgusi draugystė suteiks galimybę patirti naujų įspūdžių ir išbandymų.
alt
Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ narė Aromeda Gerčiūtė

 

   
© 2022 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva