altaltalt   alt     alt

Naujienos

KALĖDINIŲ VARŽYBŲ MARATONAS

STALO TENISININKŲ VARŽYBOS

Kalėdinių varžybų maratoną Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkai pradėjo gruodžio 14 diena Panevėžyje stalo teniso turnyre skirtame Vilhelmui Variakojui atminti. Šiame tradiciniame turnyre dalyvauja stipriausi Lietuvos jaunieji stalo tenisininkai.  Telšių sporto ir rekreacijos centrui atstovavo  Domantė Aukštakytė, Lukas Aukštakis, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Lukas Rimkus. Tarp stipriausių aštuoniolikos mergaičių Domantei teko aštunta vieta. Berniukų grupėje dalyvavo 34 dalyviai. Geriausiai sekėsi Lukui Rimkui  - jis užėmė penktą vietą.
        Gruodžio 15 dieną Kelmėje vyko LSTA VIII lygos pirmenybių antras ratas. Telšių SRC-2 komanda, kurioje žadžia Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir Lukas Aukštakis nugalėjo 4-0 Kuršėnų „Žaibas -2“  komandą, rezultatu 4-3 įveikė Kuršėnų „ Žaibas - 3“  ir 4 -2 nugalėjo Radviliškio „Pakalniškiai“ komandą,  pranašesni buvo Kelmės „SM Pakražantis“ stalo tenisininkai, po įtemtų kovų teko jiems pralaimėti santykiu 0-4.
         Didžiausia kalėdinė pergalė iškovota gruodžio 21 dieną Lietuvos jaunučių gimusių 2002 metais ir jaunesnių grupės komandinėse finalinėse stalo teniso pirmenybėse Jonavoje. Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Lukas Rimkus ir Vincas Janušas tarp vienuolikos komandų pogrupyje vienodu rezultatu 3 – 0 nugalėjo Šalčininkų, Jonavos , Lazdijų ir Joniškio komandas, finale 3 – 1 įveikė Vilkaviškio komandą ir po įnirtingos kovos 2 – 3 nusileido Mažeikių komandai . Antra vieta Lietuvos rajono grupės finalinėse varžybose tai maloni ir džiugi kalėdinė dovana Telšių stalo tenisui.
        Vienuolika stalo tenisininkų iš Telšių gruodžio 26 dieną dalyvavo Joniškio STK „Sidabra“ prezidento tarptautiniame kalėdiniame turnyre. Telšių SRC komanda Domantė Aukštakytė, Paulius Keinys, Rimantas Janušas, Vidmantas Pronckus ir Nojus Gustys tarp  aštuonių komandų iškovojo trečią vietą. Atskiroje mažesniųjų grupėje asmeninėje įskaitoje turnyro aukso medaliu apdovanotas telšiškis Dovydas Petrauskas, sidabro medaliu pasipuošė ir Nojus Gustys, trečias liko joniškietis.  Šventiniame turnyre jau tradiciškai  po pagrindinių varžybų dalyviai savo jėgas gali išbandyti žaisdami su senovinėmis raketėmis, geriausiai iš telšiečių sekėsi žaisti Vygantui Ramšui  -  jis iškovojo antrą vietą.
 alt

Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo teniso treneris  Remigijus Gustys

© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva