Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altalt   altalt     alt

  

             

   
   

Naujienos

PIRMA KARTA PER PENKIOLIKA METŲ

SĖKMINGAS TELŠIŲ JAUNŲJŲ STALO TENISININKŲ PASIRODYMAS LIETUVOS PIRMENYBĖSE

alt

Šių metų birželio 7-8 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių gimusių 2002 metais ir jaunesnių stalo tenisininkų finalinės pirmenybės. Tarp stipriausių Lietuvos dešimtuko berniukų komandų dalyvavo ir Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda. Telšių miesto komandą sudarė: Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Lukas Rimkus ir Vincas Janušas.
Dešimt komandų buvo paskirstyta į du pogrupius. Telšių berniukai pogrupyje žaidė su Šiaulių, Vilkaviškio, Panevėžio ir Širvintų miesto komandomis.
Pogrupyje berniukai tvirtai ir įtikinamai 3:1 nugalėjo Šiaulių miesto, 3:0 Vilkaviškio miesto, 3:1 Panevėžio miesto ir 3:1  Širvintų miesto komandas. Pimame finale 3:1 nugalėjome Mažeikių miesto stalo teniso komandą. Kovoje dėl pirmos – antros vietos susitikome su stipria ir ambicinga Vilniaus miesto komanda, šiame susitikime teko pripažinti priešininkų pranašumą , pralimėta 0:3  Vilniaus miesto stalo tenisinkų komandai.
Pirmą kartą per pastaruosius 15 metų jauniesiems Telšių stalo tenisininkams pavyko įsitvirtinti tarp stipriausių Lietuvos komandų.
Iškovota garbinga antroji vieta taurė ir sidabro medaliai Lietuvos pirmenybėse - tai didelis Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkų pasiekimas. Iškart po šių varžybų visa Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda pakviesta į Lietuvos rinktinės stovyklą Vilniuje. Stovyklos tikslas – pasiruošti birželio mėnesio 13 – 15 dienomis Vilniuje vyksiančiam atviram Europos jaunučių čempionatui.
 

 

                     Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo teniso vyr. treneris Remigijus Gustys

   
© 2021 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva