Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altalt   altalt     alt

  

             

   
   

Naujienos

Plungės rajono stalo teniso čempionatas

Finišavo Plungės stalo teniso čempionatas 

Plungės rajono stalo teniso čempionatus tradiciškai organizuoja Plungės stalo teniso klubas Žemaite. Klubas šiais metais švęs 15 metų gyvavimo sukaktį, tad siekė, kad ir stalo teniso mėgėjams sezonas būtų įsimintinas. Rungtyniauta trijose vaikinų/vyrų lygose – C (25 dalyviai), B (22 dalyviai) ir A (20 dalyvių). Dėl merginų/moterų nugalėtojo vardo varžėsi 4 merginos, jaunimo grupėje rungtyniavo 9 vaikinai. Atrankinės čempionato varžybos bet kokio lygio stalo teniso mėgėjams visa sezoną buvo organizuotos ir vyko kiekvieną šeštadienį (48 dalyviai).  Rezultatai tikrai svarbu, bet dar svarbiau malonumas patiriamas judant,  bendraujant, emocijos rungtyniaujant, kovojant su varžovais, o taip pat ir su savo paties tinginiu – raginančiu pasirinkti sofą ir televizorių.

2015-04-25 vyrų A lygos bei merginų/moterų  varžybas sveikinimo žodžiu pradėjo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, palinkėjęs sėkmės bei pasidžiaugęs, kad daug įvairaus amžiaus plungiškių renkasi aktyvų gyvenimo būdą, sportuoja.  Stalo tenisas rajone neturi profesionalių trenerių, tačiau rungtyniaujama gana sėkmingai ir šalies pirmenybėse. Klubas Žemaite džiaugiasi, kad jo veikla matoma, palinkima sėkmės. Šį sezoną stalo tenisininkai dėkingi ne tik sveikinusiems, bet ir prisidėjusiems prie varžybų organizavimo Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktoriui Audriui Misiūnui, Sporto ir rekreacijos centro direktoriui Alvydui Viršilui, verslininkui Romui Remėzai.

Vienas svarbiausių klubo Žemaite tikslų – populiarinti stalo tenisą. Gausiai dalyvauta turnyruose šiais metais, tikimės ne mažiau dalyvių ir kitą sezoną. Laukiame ir vyriausio šiais metais rungtyniavusio, jau 74 metų sulaukusio Vinco Lauraičio, neabejojame, kad varžysis ir jauniausias šiais metais, vos 10 - metis Žilvinas Rusys. Aktyvūs buvo Kantaučių tenisininkai, tad Žlibinų seniūnija dalyvavusių rajono čempionate skaičiumi nusileidžia tik Plungės seniūnijai. Saulės gimnazija tapo gausiausiai atstovauta mokykla, pirmą kartą per pastaruosius metus dalyvių skaičiumi aplenkusi Kantaučių ir Nausodžio pagrindines bei Kulių gimnaziją. Visgi tenka pripažinti, kad aktyviau ir gausiau dalyvauja vyrai ir vaikinai, o štai merginų/moterų grupėje dalyvių gretos retėja. Linkime ir joms - atraskite stalo tenisą, atraskite klubą Žemaite – nesigailėsite.

Čempionatai turi savo istoriją. Šiais metais į Plungės čempionatų istoriją savo vardą įrašė plateliškis Deividas Razgus laimėjęs pirmąjį rajono čempiono titulą. Po 2002 metų, kai nugalėjo Petras Norkus, net 9 metus karaliavo Stanislovas Ivanauskas, o po to 3 metus Žydrūnas Vaitkevičius. Ar ir Deividui pavyks kolekcionuoti aukso medalius pamatysime jau kitais metais. O štai kantautiškė Indrė Krūminytė jau kolekcionierė – ketvirti metai iš eilės ji čempionė. Abu šių metų čempionai auksą iškovojo ir dvejetų varžybose Deividas Razgus poroje su Plungės Technologijų ir verslo mokyklos mokiniu Nerijumi Kreišmontu, o Indrė Krūminytė poroje su kuliške Sigita Metrikyte. Kiti prizininkai: merginų sidabras atiteko kuliškei Sigitai Metrikytei, bronza jos sesei Erikai Metrikytei, sidabro medaliai dvejetuose atiteko Erikai Metrikytei ir Sonatai Kryževičiūtei. Vyrų pirmenybės savo karjeros rezultatą pasiekė ir  antrą vietą pelnęs Algimantas Krajinas, Stanislovas Ivanauskas trečias po permainingų kovų su Algirdu Stanceliu. Dvejetuose antras Algimanto Krajino ir Juozo Jakšto duetas, trečias Stanislovo Ivanausko ir Vaclovo Stankaus. Tikrai medalių nusipelnė ir Dainiaus Gotauto bei Petro Norkaus pora.

Čempionatas baigėsi, sezonas dar ne, laukia šalies veteranų pirmenybės, vyksta finalai Lietuvos čempionato lygose, vasarą vyks klubo Žemaite narių ir jų šeimų sportinis sąskrydis, na o rugsėjo mėnesį planuojamu, šventiniu 15 metų klubo sukakties turnyru prasidės kitas sezonas.

                                                                                                                             alt

Plungės stalo teniso klubo Žemaite informacija

 

   
© 2021 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva