altaltalt   alt     alt

Naujienos

Sekmingas Pasirodymas

Sėkmingas telšiečių pasirodymas Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionate

Šių metų gegužės 1-2 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių komandinis , asmeninis stalo teniso čempionatas.  Telšių sporto ir rekreacijos komanda Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Vincas Janušas ir  Lukas Rimkus pogrupyje nugalėjo:  3:1 Kauno komandą, 3: 2 Mažeikių komandą, 3:0 Alytaus komandą, 3: 0 Šiaulių komandą. Finale 3:0 įveikę Vilkaviškio berniukų komandą, po atkaklių kovų 1:3 pralaimėję Vilniaus komandai Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai tapo Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionato vice čempionais.

Atkaklios kovos vyko asmeninėje įskaitoje dėl Lietuvos jaunučių čempiono vardo. Asmeninėse varžybose dalyvavo 36 berniukai. Varžybos vyko dviejų minusų sistema su visų vietų išaiškinimu.  Geriausiai iš telšiečių sekėsi Nojui Gusčiui .Jis čempionate iškovojo ketvirtą vietą

. alt

Stalo teniso treneris Remigijus Gustys

© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva