Naujienos

2016m. Telšių rajono stalo teniso pirmenybės

2016 metų Telšių rajono vyrų ir moterų asmeninės stalo teniso pirmenybės

alt

Šių metų sausio 16 dieną Telšių sporto ir rekreacijos  centre vyko rajono asmeninės stalo teniso pirmenybės . Varžybų atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, gerų emocijų ir sėkmės palinkėjo seimo narės Rimantės Šalaševičiūtės padėjėja Gitana Piktužytė, nugalėti stipriausiam ir nenusiminti nugalėtam linkėjo sporto rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas.

Nors ir dalyvių susirinko mažiau negu buvo tikėtasi, dėl rajono stipriausio stalo tenisininko vardo vyko įnirtingos kovos. 2016 metų rajono čempionu, nepralaimėjęs nė vieno susitikimo, tapo  Vilniaus universiteto pirmo kurso studentas Jonas Kniuras. Išsiaiškinti antros ir trečios vietos laimėtoją prireikė papildomo laimėtų ir pralaimėtų setų santykio skaičiavimo po kurio išaiškėjo , kad antroji vieta atiteko šiuo metu policijoje dirbančiam Pauliui Keiniui, trečias liko atsargos puskarininkis Vidmantas Pronckus, ketvirtas individualios įmonės „Gelžė“ savininkas, Telšių stalo teniso sporto klubo „Vytas“ prezidentas Alvidas Mikalauskas. Paguodos turnyrą nugalėjo Kranto pagrindinės mokyklos moksleivis Lukas Vainavičius.

Moterų grupėje, taip pat prireikė papildomo skaičiavimo, trys dalyvės surinko vienodai taškų, kuri taps rajono čempione išaiškėjo susumavus laimėtus ir pralaimėtus setus,  nugalėjo, šiuo metu studijuojanti ir dirbanti, Viktorija Andriejavaitė, antrąją vietą užėmė Borisevičiaus gimnazijos moksleivė Domantė Aukštakytė, trečioji atiteko rajono savivaldybės tarybos narei Vilijai Bačionienei, ketvirtoji liko Atžalyno pagrindinės mokyklos moksleivė Toma Servaitė. Visi nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti stalo teniso sporto klubo „Vytas“ įsteigtomis taurėmis ir asmeninėmis dovanėlėmis. Seimo narės Rimantės Šalaševičiūtės padėjėja apdovanojo jauniausią varžybų sportininkę - moksleivę Tomą Servaitę ir vyriausią dalyvę - gydytoją Gražiną Jonušienę.

altalt

Vyr. varžybų teisėjas  Remigijus Gustys

© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva