Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altaltalt   alt     alt

Naujienos

Prasidėjo Plungės stalo teniso čempionato kovos

2016-04-02 sužaisti Plungės rajono stalo teniso čempionatų pirmo etapo susitikimai, išsidalinti C lygos bei jaunių (gimę 2000 m. ir vėliau) medaliai ir diplomai, o taip pat kelialapiai į B lygą. Turnyras pasižymėjo atkakliomis kovomis iki pat paskutinio susitikimo.

C lyga:

1 vieta -  Gediminas Jakštas, 2 vieta - Sigitas Genutis, 3 vieta - Mantas Mikalauskas, 4 vieta - Vilius Jankauskas, 5 vieta - Stanislovas Ročius, 6 vieta - Karolis Eirošius, 7 vieta - Stasys Ročius, 8 vieta - Eligijus Lukošius.

Jauniai:

1 vieta - Vilius Jankauskas, 2 vieta - Mykolas Gargun, 3 vieta - Arnoldas Fokas, 4 vieta - Gražvydas Zaleckis, 5 vieta - Nojus Bumblauskis, 6 vieta - Gintaras Memkus.

Į kvietimą C lygoje išbandyti jėgas moterims ir merginoms atsiliepė tik Rima Kontrimaitė. Sužaidė puikiai - iškovota 12 vieta iš 23 dalyvių.
Dau
giau nei pusė dalyvių moksleiviai. Geriausi stalo tenisininkai Saulės gimnazijoje ir Nausodžio bei Ryto pagrindinėse - jų varžybose buvo po 4 atstovus. Visgi kovoje dėl C lygos medalių nugalėjo patirtis.

Turnyras neilgas - kiekvienas dalyvis sužaidė nuo 7 iki 10 susitikimų, tačiau intrigos netrūko. Taip jau susiklostė, kad pogrupiuose Sigitas Genutis įveikė Gediminą Jakštą, o finale nusileido. Lemiamame, penktame sete pirmaudamas 8-6, pralošė 8-11. Vilius Jankauskas taip pat turnyro pradžioje pogrupyje įveikė Mantą Mikalauską, o štai dėl trečios vietos kovą pralaimėjo. Apmaudžiai susiklostė turnyras Stanislovui Ročiui. Puikiai žaidęs visą turnyrą pralaimėjo aštunfinalio kovą, o po to dvi pergalės lėmė tik galutinę 5 vietą. Labiausiai ko gero "nenuskilo" Svajūnui Sungailai - burtai lėmė pogrupį su abiem finalininkais Gediminu ir Sigitu. Ir tik tas dvi kovas pralaimėjęs Svajūnas liko devintas. Ką gi sąskaitų suvedimas balandžio 9 dieną, B lygos varžybose.
Arūnas Juozas Auškalnis, Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“

© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva