Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altalt   altalt     alt

  

             

   
   

Naujienos

Kaunas 2016 m.

                    Stalo teniso trenerio Remigijaus Gusčio auklėtiniai

   LIETUVOS  JAUNUČIŲ STALO TENISO SPORTO ŽAIDYNIŲ VICEČEMPIONAI 

alt

            Rugsėjo 16 – 18 dienomis Kaune vyko 2016 metų Lietuvos jaunučių  stalo teniso sporto žaidynių finalinis etapas, kuriame varžėsi 12 mergaičių ir 12 berniukų komandų.

            Šios stalo teniso žaidynės buvo vykdomos dviem etapais: zoninės ir finalinės. Zoninėse varžybose geriausei sekėsi Telšių sporto ir rekreacijos centro berniukų komandai  Lukui Vainavičiui, Nojui Gusčiui, Lukui Rimkui ir Dovydui Petrauskui užėmusiai pirmą vietą. Jie vienodu rezultatu  3 : 0  nugalėjo Šilutės, Klaipėdos, Šilalės, Rietavo ir Tauragės komandas. Mergaičių komanda nugalėjusi Šilutės ir Klaipėdos rajono komandas bei pralaimėjusi Mažeikių ir Rietavo komandoms liko trečia ir į antrą etapą nepateko.

            Finaliniame etape Kaune telšiečiai pogrupyje 3 : 0 laimėjo prieš Širvintų ir Vilniaus -2 berniukus.  Komandos, pogrupiuose užėmusios 1-2 vietas, sudarė finalinę grupę, kurioje buvo žaidžiama vieno minuso sistema. Aštuntuke inirtingoje ir įdomioje kovoje jaunieji telšiečiai  3 : 1 įveikė Vilkaviškio komandą ir 3 : 0 Šiaulių berniukus. Kovoje dėl Lietuvos jaunučių stalo teniso žaidynių  komandos čempionės vardo Telšių sporto ir rekreacijos centro berniukų komanda susitiko su Vilniaus -1 komanda. Šį kartą teko pripažinti Vilniaus -1 komandos pranašumą. Taip pat žaidynėse buvo vykdomos vienetų, berniukų ir mergaičių dvejetų bei mišrių dvejetų varžybos. Geriausiai sekėsi Lukui Vinavičiui ir Lukui Rimkui berniukų dvejetų varžybose, jie žaidynėse iškovojo trečiają vietą.  Bendroje žaidynių įskaitoje jaunieji sporto ir rekrecijos centro auklėtiniai surinko 470 taškų.

 

                                                                                                    

   
© 2019 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva