Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altaltalt   alt     alt

  

             

   
   

Naujienos

Telšiai UAB ,,ROBIDOGA'' TAURĖS TURNYRAS

                                                                              TVIRTINU:
                                                                                                                  Telšių rajono stalo teniso sporto klubo „Vytas“
                                                                                                   Prezidentas Alvidas Mikalauskas   
 

                                                STALO  TENISO  TURNYRAS SKIRTAS  UAB ,,ROBIDOGA‘‘ TAUREI LAIMĖTI

 

1.Tikslas ir uždaviniai

Populiarinti stalo teniso žaidimą Žemaitijos regione, kelti žaidėjų meistriškumą, propaguoti fizinę kultūrą ir sportą, palaikyti draugiškus ryšius su kitų rajonų stalo tenisininkais. Turnyras skirtas UAB ,,Robidoga‘‘ įsteigtai taurei  laimėti.

2.Dalyviai.

Varžybose dalyvauti yra kviečiami: Telšių, Plungės, Rietavo, Mažeikių, Akmenės, N, Akmenės Salantų, Kuršėnų, Kelmės, stalo tenisininkai, vyrai ir moterys. Visi žaidžia bendroje grupėje. Pageidautina apie dalyvavimą pirmenybėse pranešti vyr. varžybų teisėjui Remigijui Gusčiui, nurodant savo gimimo metus, gyvenamąją vietą ir  reitingą, elektroniniu paštu:    Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

3.Vieta ir laikas.

2016 m. gruodžio mėnesio 02, 09, 16, 23 dienomis (penktadieniais) dalyvių registracija nuo 17.00 val., varžybų pradžia 18.00 val. Gruodžio 23 dieną (penktadieni)  finalinis turas. Visos varžybos vyks Telšiuose UAB „Robidoga“ stacionarioje stalo teniso salėje, adresu Statybininkų  gatvė 5.

4.Varžybų vykdymo sistema.

Varžybos tik asmeninės, sistema nustatoma varžybų dieną. Gruodžio 02, 09, 16 vyks atrankinės varžybos, po kurių atsižvelgiant į dalyvių skaičių bus skaičiuojami taškai. Ketvirtą finalinį turą pateks daugiausiai taškų surinkę žaidėjai. Finalinis turas vyks gruodžio 23 dieną  Varžybos vykdomos vadovaujantis LSTA  patvirtintomis taisyklėmis.

5.Varžybų organizavimas ir vykdymas.

Varžybas organizuoja ir vykdo Telšių rajono stalo teniso sporto klubas „Vytas“.  Pagrindinis  rėmėjas UAB „Robidoga“ informacinis rėmėjas radijo stotis XXL FM. Varžybų vyr. teisėjas Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo teniso treneris Remigijus Gustys (nacionalinė kat.)

Dalyviai varžybų metu už sveikatą atsako patys.

6.Apdovanojimas.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami  UAB ,,Robidoga‘‘ įsteigtomis taurėmis ir prizais. Taip pat bus apdovanojami  ketvirtos, penktos ir šeštos vietos laimėtojai. Turnyro dalyviai, nepatekę į finalinę grupę varžysis dėl paguodos turnyro apdovanojimų.

 

Vyr. teisėjas Remigijus Gustys
el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Platesnė informacija tel. 8 682 27652
   
© 2019 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva