Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altaltalt   alt     alt

  

             

   
   

Naujienos

LIETUVOS JAUNUČIAI JONIŠKIS

LIETUVOS STALO TENISO ASOCIACIJA

alt

LIETUVOS MOKINIŲ NEFORMALIOJO

ŠVIETIMO CENTRAS

        Lietuvos  stalo  tenisui  90

                                                                                            

 LIETUVOS  JAUNUČIŲ 2003 m. STALO TENISO ČEMPIONATO

 

R  E  Z  U  L  T  A  T  A  I

Joniškis,  2017 04 22 – 23

 

                      BERNIUKAI                                                                  MERGAITĖS

                                                        Komandų varžybos

               I-oji vieta Telšiai (TrenerisR.Gustys)                  I-oji vieta Vilnius (J.Prūsienė)

                1. Lukas Rimkus                                                              1. Kornelija Riliškytė

                2. Dovydas Petrauskas                                                   2. Laura Abaravičiūtė

                3. Nojus Gustys                                                                3. Gerda Šišonovaitė

                4. Vincas Janušas                                                           4. Kornelija Riliškytė

 

              II-oji vieta Vilnius (TrenerisH.Alon)                       II-oji vieta Kaunas (V.Stankevičius)

                1. Šimonas Lukša                                                             1. Medeina Stankevičiūtė

                2. Ignas Šišanovas                                                           2. Elzė Danilkevičiūtė

                3. Eligijus Klarenbeek                                                     3. Neda Mackevičiūtė

                4. Rytis Petryla                                                                 4. Martyna Aleksynaitė

 

              III-ioji vieta Vilkaviškis (Treneris M.Mozūraitis)    III-ioji vieta Akmenė (K.Barauskas)

              1. Džiugas Armanavičius                                                 1. Karolina Kuznecova

              2. Rokas Brazaitis                                                              2. Gabrielė Stradomskytė

              3. Geivydas Žalkauskas                                                   3. Jogailė Putriūtė

              4. Deivydas Valiukevičius                                                4. Karolina Grigaitė

 

             4v.Joniškis; 5v. Kaunas; 6v. Panevėžys;                 4v.Alytus; 5v. Panevėžys; 6v.Jonava; 7v.Šiauliai;           

                7v. Jonava;  8v.Alytus; 9v.Širvintos; Šiauliai.         8v.Vilkaviškis; 9.Joniškis; 10.Šalčininkai.

                                                                                                

                                                                Asmeninės varžybos

                1. Lukas Rimkus (Telšiai)                                               1. Gerda Šišonovaitė (Vilnius)

                2. Šimonas Lukša (Vilnius)                                             2. Emilija Riliškytė (Vilnius)

                3. Dovydas Petrauskas (Telšiai)                                   3. Kornelija Riliškytė (Vilnius)

                4. Martynas Glodenis (Panevėžys)                              4. Laura Abaravičiūtė (Vilnius)

                5. Rytis Petryla (Vilnius)                                                 5. Karolina Kuznecova (Akmenė)                  

                6. Nojus Gustys (Telšiai)                                                6. Gabrielė Stradomskytė (Akmenė)               

                7. Rokas Kisielius (Kaunas                                           7. Elzė Dalinkevičiūtė (Kaunas)                 

                8. Rokas Brazaitis (Vilkaviškis)                                   8. Julija Zavarzina (Jonava)

               

                

                     Čempionato vyr. teisėjas                                       Romualdas Franckaitis                                                                                                                                                                       

   
© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva