Romualdui ir Vincui 75- eri

altalt

Du broliai iškovojo dvynių Franckaičių vardo taurę

alt

Praėjusį savaigalį tradicinėse tarptautinėse 32-ose kraštiečių ir 29-ose brolių dvynių Romualdo ir Vinco Franckaičių stalo teniso taurės varžybose dėl apdovanojimų varžėsi 32 dalyviai iš Airijos, Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Šiaulių, Akmenės, Žagarės ir Joniškio. Jose daugiausia apdovanojimų net 12 iš 18 pelnė besitreniruojantys čia vietoje ar svetur mūsų krašto atstovai.

Labiausiai savo pasiekimu - iškovotu aukso medaliu vyrų dvejetų rungtyje džiaugėsi buvęs mūsų Sporto mokyklos treneris Mantas Franckaitis, kuris jau nuo 2005 m. dirba ir gyvena Airijoje. Jis atvyko pasveikinti  savo tėtį Romualdą ir dėdę Vincą su gražiu jubiliejumi ir dabar šiame turnyre kartu su savo jaunesniuoju broliu Romualdu AL žaidėju, studijuojančiu Vilniuje iškovojo pirmąją vietą finalinėje dvikovoje pasekme 3:0 įveikę Mažeikiškio Kazimiero Ramanausko ir Jono Dvariškio iš Akmenės duetą. Šioje rungtyje trečios vietos siekė ir nugalėtojų tėtis Romualdas, žaidęs poroje su savo auklėtiniu moksleiviu Deivydu Žvingila, tačiau Juliaus Rimkevičiaus ir Večiaslavo Chakimovo duetas buvo stipresnis ir bronzos medaliais pasipuošė pastarieji.

Moterų-Mišrių dvejete rungtyje nugalėtojų laurus pelnė mūsų žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė, žaidusi poroje su Vilija Razgūniene (Mažeikiai). Jos finale rezultatu 3:1 „sumušė“ vyresnės sesės Justinos, žaidusios kartu su Virginija Šakienę (Mažeikiai) dvejetą. Trečią vietą iškovojo „Saulės“ moksleivių pora Rugilė Ulpytė ir Rusnė Paulauskaitė.

Vyrų grupėje asmeninių varžybų finale mūsų lyderiui Romualdui Franckaičiui jnr. pritrūko sportinės laimės kovojant su kauniečiu student Gintautu Adomaičiu. Paskutiniame lemiamame penktame sete nepaprastai įtemptoje dvikovoje mūsiškis pirmaudamas 13:12 „sugebėjo“ prarasti tris taškus iš eilės ir pralaimėjo 13:15, todėl prisiėjo džiaugtis ir sidabro medaliu. Kaip meteoras į III-iąją vietą įsiveržė Sporto centro atstovas Marijus Jučinskas, kuris nugalėjo labiau patyrusį savo treniruočių partnerį Povilą Rimkevičių.

Moterų grupėje lyderės vairo iš savo rankų neišleido LSA studentė Justina Rimkevičiūtė, kuri šį kartą įveikė visas varžoves ir prizininkėmis tapusias savo mąžąją sesutę Simoną ir viešnią Viliją Razgūnienę.

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos spindinčios taurės, medaliai, prizai ir diplomai. Ir kaip kasmet visiems dalyviams tradiciškai buvo padovanota po porą naujų kamuoliukų ir kitų smulkmenėlių (atvirukų ir lipdukų) parvežtų iš Europos  ir pasaulio  čempionatų.

Straipsnio autoriai varžybų organizatoriai

© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva