altaltalt   alt     alt

Naujienos

Jaunieji Telšių stalo tenisininkai

Telšių  stalo tenisininkai tarptautiniame turnyre.

Šių metų vasario 23-25 dienomis  Latvijoje, Rygos mieste, vyko tradicinis  tarptautinis stalo teniso turnyras.  Šiame turnyre dalyvavo astovai iš 15 valstybių. Kartu su stipriausiais Lietuvos žaidėjais buvo pakviesti ir Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Vincas Janušas ir Titas Mitkevičius  2003 metų gimimo  ir jaunesnių grupėje dalyvavo 55 berniukai, kurie buvo paskirstyti į dvylika pogrupių. Geriausiai sekėsi  Nojui Gusčiui,  kuris pogrupyje 3:0 laimėjo prieš Baltarusijos bei  Lietuvos  Vilniaus  “Naujųjų žvaigždžių”  klubo žaidėją  ir rezultatu  3:1 įveikęs  Vokietijos ir Latvijos sportininką pateko į finalinį šešioliktuką . Dovydas Petrauskas  pogrupyje  rezultatu 3:0 nugalėjo Baltarusijos ir Latvijos atstovą,  0:3  pralaimėjo Izraelio ir 1:3 Lietuvos  Vilniaus  “Naujųjų žvaigždžių “ klubo žaidėjui . Titas Mitkevičius pogrupyje iškovojo  dvi  pergales,  Vincas  Janušas - vieną  pergalę,  jie toliau tesė kovas paguodos turnyre. Finale šešioliką geriausių berniukų žaidė  vieno minuso sistema su visų vietų išaiškinimu. Nojus antrame rate 1:3 pralaimėjęs Rusijos žaidėjui , toliau pasiekęs tris pergales prieš du Norvegijos  ir vieną Rusijos sportininką galutinėje įskaitoje užėmė devintą vietą.

Žemaitijos regiono vaikų pirmenybės

Klaipėdoje vasario 24 dieną vyko  Žemaitijos regiono antro turo  vaikų asmeninės stalo teniso pirmenybės. Šiose varžybose mini  jaunučių grupėje dalyvavo ir du Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Arnas Saparis ir Kevinas Liutkus.  Arnas Saparis pirmame ture iškovojęs pirmą vietą, antrame ture pateisino čempiono vardą, įveikęs visus varžovus liko pirmas. Kevinas Liutkus pirmame ture užėmęs ketvirtą vietą, antrame ture  iškovojo  trečią vietą.

alt

Treneris  Remigijus Gustys

© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva