Nuorodos į draugų-remėjų svetaines

altaltalt   alt     alt

  

             

   
   

Naujienos

Trečiadienio varžybų rezultatai

                   STALO TENISO PIRMENYBĖS   UAB  “ROBIDOGA”  PRIZAMS LAIMĖTI

 

Eil.

Nr.

Vardas

Pavardė

LSTA

Reitinga

I

Turas

II

Turas

III

Turas

IV

Turas

V

Turas

VI

Turas

VII 

Turas

1.

Nojus Gustys

216

40

36

24

36

20

36

 

2.

Dovydas Petrauskas

240

36

20

36

12

-

2

 

3.

Lukas Vainavičius

188

32

6

-

28

40

40

 

4.

Eligijus Jakštys

318

28

16

12

32

-

-

 

5.

Marius Gaudiešius

337

24

28

4

-

24

12

 

6.

Henrikas Melinis

268

20

10

20

16

36

24

 

7.

Andrius Jakštys

601

16

12

2

2

-

-

 

8.

Rimantas Markauskas

184

12

4

40

40

12

20

 

9.

Nerijus  Kreišmontas

414

10

2

16

24

-

-

 

10.

Robertas Kalvaitis

450

8

2

2

-

-

-

 

11.

Rimantas Pronckus

528

6

2

8

2

8

16

 

12.

Edvinas Lobanovas

756

4

2

-

6

-

2

 

13.

Kazimieras Ramanauskas

455

2

2

2

2

2

2

 

14.

Vincas Janušas

512

2

-

-

-

-

-

 

15.

Vidmantas Pronckus

316

2

8

-

-

2

2

 

16.

Albinas Zmaila

572

2

-

-

2

2

-

 

17.

Tomas Markauskas

-

2

-

-

-

-

-

 

18.

Donatas Kiguolis

663

2

2

2

2

2

2

 

19.

Žydrūnas Jankauskas

447

2

-

-

-

-

-

 

20.

Sigitas Šimkus

727

2

2

2

2

2

2

 

21.

Edmundas Staponkus

468

2

-

-

-

-

-

 

22.

Romas Liūnas

431

2

2

-

8

4

2

 

23.

Arnas Saparis

-

2

-

-

2

2

2

 

24.

Bronius Eirošius

803

2

2

2

2

10

2

 

25.

Povilas Bliujus

612

2

2

6

2

6

-

 

26.

Alvidas Mikalauskas

201

-

40

2

-

-

-

 

27.

Arūnas Klimas

274

-

32

-

-

28

-

 

28.

Simonas Mikalauskas

660

-

2

2

-

-

-

 

29.

Kevinas Liutkus

-

-

2

2

-

-

2

 

30.

Benas Bukušinskas

-

-

2

-

-

-

-

 

31.

Vygantas Ramšas

356

-

24

28

2

-

-

 

32.

Valdemaras Škultinas

715

-

2

2

4

-

6

 

33.

Titas Mitkevičius

717

-

2

2

2

2

10

 

34.

Antanas Vaškys

736

-

2

2

2

2

2

 

35.

Virginijus Jakštys

459

-

2

2

2

16

32

 

36.

Židrūnas Kižys

218

-

-

32

-

-

28

 

37.

Vilius Lava

508

-

-

10

20

-

-

 

38.

Juozas Giedraitis

340

-

-

-

10

32

-

 

39.

Jonas Veselis

-

-

-

2

2

2

2

 

40.

Kazys Sabaliauskas

-

-

-

-

-

2

4

 

 Asmeninių varžybų VII turas vyks 2018-05-16  

Dalyvių registracija vyks nuo 17,00 val.,varžybų pradžia 18.00 val.

 Asmeninis finalinis  turas vyks šių metų gegužės 23 dieną . Registracija nuo 17.00 val., varžybų pradžia 18.00 val. Dvejetų turnyro nugalėtojai ir prizininkai bus paskelbti ir apdovanoti  gegužės 23 dieną kartu su asmeninių varžybų nugalėtojais ir prizininkais.

Platesnė informacija : tel.  8 682 27652

Į finalinį šešiolyktuką pateko:

  1. Nojus Gustys                  (192 taškai)
  2. Lukas Vainavičius          (146 taškai)
  3. Rimantas Markauskas  (128 taškai)
  4. Henrikas Melinis           (126 taškai)
  5. Dovydas Petrauskas     (106 taškai)
  6. Marius Gaudiešius        (92 taškai)
  7. Eligijus Jakštys               (88 taškai)
  8. Arūnas Klimas                (60 taškų)
  9. Žydrūnas Kižys               (60 taškų)
  10. Virginijus Jakštys           (54 taškai)
  11. Vygantas Ramšas          (54 taškai)
  12. Nerijus Kreišmontas     (52 taškai)
  13. Rimantas Pronckus       (42 taškai)
  14. Alvydas Mikalauskas    (42 taškai)
  15. Juozas Giedraitis           (42 taškai)
  16. Andrius  Jakštys             (32 taškai)                   

Asmeninių varžybų penkto turo rezultatai (dvyliktukas)

  1. Lukas Vainavičius
  2. Henrikas Melinis
  3. Juozas Giedraitis
  4. Arūnas Klimas
  5. Marius Gaudiešius
  6. Nojus Gustys
  7. Virgis Jakštys
  8. Rimantas Markauskas
  9. Bronius Eirošius
  10. Rimantas Pronckos
  11. Povilas Bliujus
  12. Romas Liūnas

Asmeninių varžybų ketvirto turo rezultatai (dvyliktukas)

  1. Rimantas Markauskas
  2. Nojus Gustys
  3. Eligijus Jakštys
  4. Lukas Vainavičius
  5. Nerijus Kreišmontas
  6. Vilius Lava
  7. Henrikas Melinis
  8. Dovydas Petrauskas
  9. Juozas Giedraitis
  10. Romas Liūnas
  11. Edvinas Lobanovas
  12. Valdemaras Škultinas

Trečio turo asmeninių varžybų dvyliktukas

1. Rimantas Markauskas
2. Dovydas Petrauskas
3. Židrūnas Kižys
4. Vygantas Ramšas
5. Nojus Gustys
6. Henrikas Melinis
7. E. Kreišmontas
8. Eligijus Jakštys
9. Lava
10. Rimantas Pronckus
11. Povilas Bliujus
12. Marius Gaudiešius

Antro turo dvyliktukas:                                                            

  1. Alvidas Mikalauskas
  2. Nojus Gustys
  3. Arūnas Klimas
  4. Marius Gaudiešius
  5. Vygantas Ramšas
  6. Dovydas Petrauskas
  7. Eligijus Jakštys
  8. Andrius Jakštys
  9. Henrikas Melinis
  10. Vidmantas Pronckus
  11. Lukas Vainavičius
  12. Rimantas Markauskas

 Dvejetų varžybų rezultatai:      

  1. Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas
  2. Rimantas Markauskas ir Marius Gaudiešius
  3. Eligijus Jakštys ir Andrius Jakštys
  4. Kazimieras Ramanauskas ir Kazys Sabaliauskas
  5. Bronius Eirošius ir Sigitas Šimkus
  6. Lukas Vainavičius ir Arnas Saparis
  7. Vidas Balčiūnas ir E. Kreišmontas
  8. Virginijus Jakštys ir Rimantas Pronckus
  9. Antanas Vaškys ir Romas Liūnas
  10. Donatas Kiguolis ir Edmundas Staponkus

Dvejetų antro turo rezultatas:

  1. Eligijus Jakštys ir Andrius Jakštys
  2. Marius Gaudiešius ir Romas Liūnas
  3. Rimantas Pronckus ir Virginijus Jakštys
  4. Laurynas Monstis ir Vygantas Ramšas
  5. Valdemaras Škultinas ir Vidas Balčiūnas
  6. Vidmantas Pronckus ir Donatas Kiguolis
  7. Sigitas Šimkus ir Bronius Eirošius
  8. Albinas Zmaila ir Antanas Vaškys
  9. Arnas Saparis ir Antanas Normantas

 Trečio turo rezultatai:

  1. Rimantas Markauskas ir Marius Gaudiešius
  2. Alvidas Mikalauskas ir Sumonas Mikalauskas
  3. Lukas Vainavičius ir Titas Mitkevičius
  4. Eligijus Jakštys ir Andrius Jakštys
  5. Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas
  6. Romas Liūnas ir Vygantas Ramšas
  7. Donatas Kiguolis ir Vidmantas Pronckus
  8. Rimantas Pronckus ir Virginijus Jakštys
  9. K. Ramanauskas, A. Saparis ir R. Kalvaitis
  10. Bronius Eirošius ir Sigitas Šimkus
  11. Antanas Vaškys  ir Albinas Zmaila

Ketvirto turo dvejetų varžybų  rezultatai:

  1. Nojus Gustys ir Dovydas  Petrauskas
  2. Rimantas Markauskas ir Marius Gaudiešius
  3. Virginijus Jakštys ir Rimantas Pronckus
  4. Simonas Mikalauskas ir Alvidas Mikalauskas
  5. Romas Liūnas ir Albinas Zmaila
  6. Lukas Vainavičius ir Mantas Ovsinskis
  7. Donatas Kiguolis ir Vidmantas Pronckus
  8. Sigitas Šimkus ir Bronius Eirošius
  9. Antanas Vaškys ir Valdemaras Škultinas
  10. Kazimieras Ramanauskas ir Kevinas Liutkus
  11. Antanas Norvydas ir Arnas Saparis

Penkto turo dvejetų varžybų rezultatai:

  1. Vidmantas  Pronckus  ir Donatas Kiguolis
  2. Rimantas Markauskas ir Marius Gaudiešius
  3. Virginijus Jakštys ir Lukas Vainavičius
  4. Valdemaras Škultinas ir Kazys Sabaliauskas
  5. Romas Liūnas ir Sigitas Šimkus
  6. Adomas Vaitkus ir Sigitas Genutis
  7. Antanas Vaškys ir Antans Norvydas

 

   
© 2018 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva