37-asis Lietuvos senjorų stalo teniso čempionatas

Tarp aštuonių pajegiausių Lietuvos tenisininkų – trys telšiškiai

Gegužės 28-29 dienomis Kaune „Bangos“ sporto salėje vyko Lietuvos senjorų 37-asis stalo teniso čempionatas. Čempionatą organizavo LSTA veteranų taryba, Kauno stalo teniso federacija ir „Bangos“ sporto klubas. Dalyvavo tenisininkai ir tenisininkės iš įvairiausių Lietuvos  miestų ir rajonų. Pirmieji kovas pradėjo sportininkai amžiaus grupėje 45-49m.Telšiškiams šioje amžiaus grupėje atstovavo treneris A, Mikalauskas, G.Tumbrotas, R.Liūnas, ir V. Pronckus. Tenisininkai rungtyniavo aštuoniuose pogrupiuose ir užėmę   pirmąsias ir antrąsias vietas tęsė kovas finaliniame šešioliktuke. Įveikus pirmąjį finalinį etapą G. Tumbrotui, A.Mikalauskui ir V.Pronckui aštuntuke varžovai buvo daug pajėgesni. G.Tumbrotas pralaimėjo A.Grigaliūnui 1-3, A.Mikalauskas – S.Mickui 0-3, V.Pronckus- R.Navickui 0-3.Šioje amžiaus grupėje pirmoji vieta atiteko S, Mickui iš Šiaulių, antroji R.Navickui taipogi Šiauliečiui, trečioji R. Vozgirdui iš Kauno. Penktas liko G.Tumbrotas, šeštas A.Mikalauskas, aštuntas V. Pronckus. Tai didžiulis pasiekimas Telšių stalo tenisui, net trys telšiškiai pateko tarp aštuonių pajėgiausių Lietuvos stalo tenisininkų!   Amžiaus grupėje nuo 40-44m. žaidė E. Staponkus ir vyresniųjų grupėje žaidė A. Vaškys. Šiems telšiškiams į finalą nepavyko patekti, ir jie kovas tęsė paguodos turnyre. Grupėje nuo 40-44m. pirmąją vietą iškovojo A. Bendaravičius , antrąją N.Valuckas, trečiąją R. Valiuška. Grupėje nuo 50-54m. pirmąją vietą laimėjo V. Obuchovas, antrąją R.Pakulnis, trečiąją R. Lubys.

alt

© 2019 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva