Stalo teniso Žemaitijos regiono finalinių turų rezultatai

Baigiamieji finalinių turų rezultatai

I LYGA , komandos finale užėmusios prizines vietas : I vieta - Šiaulių "Brokmida"; II vieta - Plungės "Žemaitė-1"; III vieta - Šiaulių "Žemvalda"; IV vieta - Šilutės "Varmas-1".

II LYGA , finalinis šešetukas : I vieta - Gargždų "Topsas.lt"; II vieta - Kelmės "VJSM-Topsas"; III vieta - Mažeikių "Vikrusis feniksas"; IV vieta - Rietavo "Greitukai-1"; V vieta - Telšių "Elektrovoltas"; VI vieta - Akmenės "Mažoji raketė-1".

Iš I lygos į II lygą iškrenta: 14 vieta - Telšių "Antpong"; 15 vieta - Kuršėnų "Žaibas"; 16 vieta - Salantų "Salantų gimnazija-1".

Iš II lygos į I lygą žengia: finale prizines vietas užėmusios komandos : I vieta - Gargždų "Topsas.lt"; II vieta - Kelmės "VJSM-Topsas"; III vieta - Mažeikių "Vikrusis feniksas".

Asmeninės varžybos

Kaip ir buvo minima nuostatuose, asmeninės Žemaitijos regiono stalo teniso varžybos preliminariai bus vykdomos rugsėjo mėnesį. O visa tikslesnė informacija apie šias varžybas bus pateikiama vėliau, kai bus žinoma tiksli data, vieta ir varžybų vykdymo sistema. Taip pat būtų labai malonu, kad visi peržiūrėtumėte savo komandų sudėtis visų žaidėjų gimimo metus ir patikslintumėte ar datos tikslios, jei taip jas PATVIRTINTUMĖTE parašydami elektroninį laišką. O kur visai nėra datų, jas įrašytumėte. Gimimo datos bus reikalingos rengiant asmenines varžybas .

Pasidalinkite savo nuomone ir pasiūlymais su šių varžybų organizatoriais, gal turite kokių pastabų, patarimų, pasiūlymų, kurių pagalba ateinantys turnyrai būtų kuo sklandžiau organizuojami bei taptų labiau įdomūs ir azartiški Jums, Ačiū.

Su didžiausia pagarba, Kazys Stankus ir visas organizacinis komitetas.

 

   
© 2019 - Sporto Klubas "Vikrusis Feniksas" Buveinės adresas: V. Burbos 4 – 6 g. LT 89218 Mažeikiai , Lietuva